Naiset 3 div.

Joukkueet:

Coach Team,  FBI,  Hukka-Pallo, Josba,  Kaavin Kaiku,  LeBa-96,  Ou-Pa-84,  SB Welhot,  VarTa 

TULOSPALVELU:  http://salibandy.fi/tulokset/#/sarja/naisten-3-divisioona-savo-karjala-lohko-5/4093

Otteluaikataulut...

Naiset 3 div.

14.10.2018 Kuopio, Studentia

klo 13 Josba II – Hu-Pa

klo 17 Hu-Pa – Coach Team

 

28.10.2018 Varkaus (VarTa)

klo 15 OuPa – Hu-Pa

klo 18 Hu-Pa – VarTa

 

18.11.2018 Kaavi, 

klo 13 Hu-Pa – FBI

klo 16 Coach Team – Hu-Pa

 

2.12.2018 Iisalmi, Liikuntahalli

klo 12 Hu-Pa – SB Welhot II

klo 14 Kaiku – Hu-Pa

 

6.1.2019 Outokumpu, Urheilutalo

klo 11 Hu-Pa – OuPa

klo 14 VarTa – Hu-Pa

 

27.1.2019 Kuopio, Ylä-Pyörön koulu

klo 15 SB Hu-Pa – Josba II

klo 18 SB Welhot II – Hu-Pa

 

9.2.2019 Joensuu, Liikuntakeskus

klo 13 Hu-Pa – Kaiku

klo 17 FBI / Hu-Pa

 

Naisten 3. divisioonan ylempia ja alempi jatkoturnsaus pelataan 2./3.3.2019

Naisten 2. divisioonan karsinta pelataan 23./24.3.2019

 

 

A-pojat 1 div. (-99, -00)

Joukkueet:

Hukka-Pallo,   02-Jyväskylä II,   Pelicans SB,   SB Welhot Akatemia,   SC Urbans,   Sudet SB

TULOSPALVELU:  http://salibandy.fi/tulokset/#/sarja/a-poikien-2-divisioona-ks-sk-ss-lohko-1/4205

Otteluaikataulut...

13.10.2018 Jyväskylä, Killerin lk

klo 13 Hu-Pa – Pelicans SB

klo 15 SC Urbans – Hu-Pa

 

4.11.2018 Kuopio, Studentia

klo 10 SB Welhot Akatemia – Hu-Pa

klo 12 Hu-Pa – 02-Jyväskylä II

 

24.11.2018 Lahti, Salpausselkähalli

klo 12 Pelicans SB – Hu-Pa

klo 14 Hu-Pa – Sudet SB

 

9.12.2018 Kouvola, Utti-halli

klo 12 Sudet SB – Hu-Pa

klo 14 Hu-Pa – SC Urbans

 

20.1.2019 Kuopio, Studentia

klo 13 02-jyväskylä II – Hu-Pa

klo 15 Hu-Pa – SB Welhot Akatemia

 

16.2.2019 KOTITURNAUS

klo 11 Sudet SB – Hu-Pa

klo 17 Pelicans SB – Hu-Pa

klo 19 Hu-Pa – SC Urbans

 

Karsinnat pääsystä A-poikien 2.divisioonan loppusarjaan 2.3.2019 (Ylöjärvi/Pälkäne)

A-poikien 2.divisioonan loppusarja 9.-10.3.2019

 

B-pojat (-01)

Joukkueet:

Hatsina,   Kaiku,   LeBa-96,   Pisaba,   SB Welhot B2,   Top Team,   VarTa/HuPa

TULOSPALVELU:  http://salibandy.fi/tulokset/#/sarja/b-pojat-savo-karjala-lohko-1/4040

Otteluaikataulut...

22.9. 16.00, Kuopio, Studentia

klo 16 VarTa/HuPa – Top Team

klo 18 VarTa/HuPa – SB Welhot B2

 

6.10.2018  Pieksämäen ut

klo 15 Hatsina – VarTa/HuPa

klo 18 VarTa/HuPa – Pisaba

 

20.10.2018  Kontiolahden lh

klo 12 LeBa-96 – VarTa/HuPa

klo 15 Kaiku – VarTa/HuPa

 

E2-juniorit (2008)

Joukkueet:

FBI,   Hukka-Pallo,   KallSi,   SB Welhot Stars,   SB Welhot Wings,   VarTa

TULOSPALVELU: http://salibandy.fi/tulokset/#/sarja/e2-pojat-savo-karjala-lohko-b/4204

Otteluaikataulut...

 

7.10.2018 Iisalmen lh

klo 13 Hu-Pa – SB Welhot Wings

klo 16 KallSi – Hu-Pa

 

4.11.2018 KOTITURNAUS (Hu-Pa)

klo 11 Hu-Pa – FBI

klo 17 SB Welhot Stars – Hu-Pa

 

18.11.2018 Kuopio, Yläpyörön koulu

klo 12 VarTa – Hu-Pa

klo 15 SB Welhot Wings – Hu-Pa

 

16.12.2018 Sonkajärven lh

klo 11 Hu-Pa – KallSi

klo 15 FBI – Hu-Pa

 

Paikallisottelu  Hu-pa – VarTa.  Ajankohta vielä avoin

 

12.1.2019 Kuopio, Studentia

klo 12 Hu-Pa – VarTa

klo 15Hu-Pa – SB Welhot Stars

 

17.2.2019 KOTIPELIT (VarTa)

klo 12 Hu-Pa – SB Welhot Wings

klo 15 KallSi – Hu-Pa

 

23.3.2019 Kuopio Ylä-Pyörön koulu

klo 13 Hu-Pa – FBI

klo 17 SB Welhot Stars – Hu-Pa

 

Alueloppuhuipentuma ja haastajafinaali pelataan Savo-Karjalan alueella 13./14.4.2019.

 

 

F1-juniorit (2009)

Otteluaikataulut...

 

G-juniorit (2011 ja nuoremmat)

Otteluaikataulut...