Naiset 3 div.

Sarjan joukkueet:
Coach Team, Juuka, Hukka-Pallo, Varkaus, Josba II, Joensuu, Kaavin Kaiku, LeBa-96, Kontiolahti, Painava Laukaus, Joensuu, 
SB Welhot II, Kuopio, Varkauden Tarmo
http://floorball.fi/tulokset/#/sarja/naisten-3-divisioona-sk-n3d-05/2660

La 30.9.2017 Kontiolahden liikuntahalli, Karpalokaari 8, Kontiolahti

Pelit klo 16.00 ja 18.00

La 28.10.2017 Kotiturnaus (VarTa)

Pelit klo 16.00 ja 18.00

La 19.11.2017 Yläpyörönkoulu, Blominkatu 2, Kuopio

Pelit klo 11.00 ja 13.00

La 9.12.2017 Liikuntakeskus, Raatekankaantie 12, Joensuu

Pelit klo 12.00 ja 14.00

La 6.1.2018 Kaavin kk, Koulukatu 1, Kaavi

Pelit klo 13.00 ja 17.00

La 27.1.2018 Liikuntakeskus,  Raatekankaantie 12, Joensuu

Pelit klo 13.00 ja 16.00

Su 11.2.2018 Juuan ut, Koulutie 13, Juuka

Pelit klo 12.00 ja 14.00

A-pojat 1 div. (-99)

Lohkon joukkueet:
HaHe, Haukipudas, Hukka-Pallo, Varkaus, Josba, Joensuu, LeBa-96, Kontiolahti, NJ, Seinäjoki, OFBC, Oulu, SB Welhot, Kuopio, SPV II, Seinäjoki

http://floorball.fi/kilpailu/alueelliset-sarjat/savo-karjala/pojat-i-div/

Su 15.10.2017 Kuopiohalli, Opistotie 4, Kuopio

Pelit klo 13.00, 15.30 ja 18.00

La 11.11.2017 Liikuntakeskus, Raatekankaantie 12, Joensuu

pelit klo 13.00 ja 16.00

Su 10.12.2017 Ylä-Pyörönkoulu, Blominkatu 2, Kuopio

Pelit klo 13.00 ja 15.00

Su 14.1.2018 Kuopiohalli, Opistotie 4, Kuopio

Pelit klo 12.30 ja 14.30

Su 28.1.2018 Nurmohalli, Länsitie 30 Seinäjoki

Pelit klo 10.00 ja 12.00

La 17.2.2018 Yhtenäiskoulu Haukipudas, Mirjantie 4, Oulu

Pelit klo 15.00 ja 18.00

La 24.2.2018 KOTITURNAUS

Pelit klo 12.00 ja 17.00

B-pojat (-00 ja -01)

Sarjan joukkueet:
Apassit, Kuopio (Nilsiä), Hatsina, Mikkeli, Hu-Pa, Varkaus, LeBa-96, Kontiolahti, SB Welhot, Kuopio, SB Welhot Flames. SB Welhot Diamonds,
Top Team, Savonlinna
http://floorball.fi/tulokset/#/sarja/b-pojat-ks-sk-pb-51/2770 

 

Su 24.9. 2017 Sport Forum, Kuukuskuja 4,  Mikkeli

Pelit klo 11.00, 15.00 ja 17.00

La 30.9.2017 Kotiturnaus

Pelit klo 11.00 ja 18.00

Su 22.10.2017 Kontiolahden lh, Karpalokaari 8, Kontiolahti

Pelit klo 13.00 ja 16.00

Jatkosarja

http://salibandy.fi/tulokset/#/sarja/b-pojat-sk-pb-52js/3508

Su 5.11.2017  Kuopiohalli, Opistotie 4, Kuopio

Pelit klo 16.00 ja 19.00

La 25.11.2017 Kontiolahden lh, Karpalokaari 8, Kontiolahti

Pelit klo 15.00 ja 18.00

Su 17.12.2017 Nilsiän liikuntatalo, Koulutie, Nilsiä

Pelit klo 11.00 ja 13.00

La 13.1.2018 KOTITURNAUS

Pelit klo 11.00 ja 14.00

Su 4.2.2018  Studentia, Savilahdentie 5, Kuopio

Pelit klo 12.00 ja 15.00

Su 18.2.2018 Kylmäojan liikuntahalli, Pohjatuulentie 6, Lehmo

Pelit klo 12.00 ja 15.00

 

F1-juniorit (2008)

http://floorball.fi/kilpailu/alueelliset-sarjat/savo-karjala/f1-pojat/

SYYSKAUSI

Su 29.10.2017  Kontiolahden lh, Karpalokaari 8, Kontiolahti

Pelit klo 11.00, 12.20 ja 13.40

La 25.11.2017 Kotiturnaus (VarTa)

Pelit klo 12.00, 13.20 ja 15.20

Su 17.12.2017 Kotiturnaus (Hu-Pa)

Pelit klo 12.00, 14.00 ja 15.20

KEVÄTKAUSI

Su 7.1.2018 Studentia, Savilahdentie 5, Kuopio

Pelit klo 11.00, 13.00 ja 13.40

Su 28.1.2018  Kotiturnaus (VarTa)

Pelit klo 11.00, 12.20 ja 13.40

La 17.2.2018 Sonkajärven lh, Kuntotie 4, Sonkajärvi

Pelit klo 15.00, 16.20 ja 18.20

La 17.3.2018 Joroisten ut, Mutalantie 14, Joroinen

Pelit klo 11.40, 13.00 ja 14.20

 

G-juniorit (2010 ja nuoremmat)

http://floorball.fi/kilpailu/alueelliset-sarjat/savo-karjala/g-juniorit/

SYYSKAUSI

Su 5.11.2017 Studentia, Savilahdentie 5, Kuopio

Pelit klo 12.15, 13.00, 13.45 ja 14.15

La 2.12.2017 Kotiturnaus (VarTa)

Pelit klo 12.00, 13.00, 13.15 ja 13.45

KEVÄTKAUSI

Su 7.1.2018 Noljakan koulu, Noljakankaari 19, Joensuu

Pelit klo 12.30, 13.00, 13.30 ja 14.45

Su 11.2.2018 Kontiolahti

Otteluohjelma päivitetään myöhemmin

La 17.3.2018 Kuopio

Otteluohjelma päivitetään myöhemmin